فروش روغن گیاهی
خانه / روغن جوجوبا / آخرین نرخ روغن جوجوبا اصل

آخرین نرخ روغن جوجوبا اصل

نرخ روغن جوجوبا اصل ، با توجه به خواص فراوان این روغن گیاهی و نیز کاربرد آن در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی نسبتاً بالا است.
جوجوبا گیاه روغنی است که در جنوب غربی آمریکا یافت می شود. این گیاه به دلیل دارا بودن خواص بسیار در سلامت نگاه داشتن پوست و مو، موارد مصرف زیادی در لوازم آرایشی و بهداشتی دارد.

نرخ روغن جوجوبا اصل

خواص روغن جوجوبا اصل

روغن جوجوبا، از دانه های درخچه جوجوبا گرفته می شود. این درخچه در آمریکای جنوبی در شرایط بد جوی و منطقه خشک رشد می کند. روغن جوجوبا به دلیل خاصیت تنظیم کنندگی PH پوست انسان، موارد کاریرد بسیاری در صنعت مواد آرایشی، بهداشتی و دارویی دارد.
در اینجا به چند مورد از خواص دارویی این روغن جادویی اشاره می کنیم:

  • درمان سوختگی، آفتاب سوختگی و باد سوختگی
  • درمان بریدگی ها، زخم و کبودی
  • درمان عفونت های پوستی
  • درمان خشکی پوست و حفاظت در مقابل آلودگی هوا
  • ترمیم ساقه موهای آسیب دیده

نرخ روغن جوجوبا اصل

فروش روغن جوجوبا اصل در ایران

اگر پوست صورت شما خشک است و یا از ناراحتی پوستی و چین و چروک صورت رنج می برید، روغن جوجوبا اصل تنها در طی چند بار مصرف کمک زیادی به شما در برطرف کردن خشکی پوست، چین و چروک و حتی جوشهای سر سیاه و آکنه خواهد کرد.
روغن جوجوبا اصل را می توانید از شرکت های دارویی و تولید کننده لوازم آرایشی و بهداشتی در سراسر کشور خریداری نمایید. استفاده منظم از روغن جوجوبا باعث حفاظت از پوست شما در مقابل آلودگی هوا به ویژه در شهرهای بزرگ و پرجمعیت می گردد.
این روغن حاوی اسیدهای چرب طبیعی مشابه با سبوم یا روغن موجود در پوست انسان می باشد. روغن جوجوبا و سبوم از نظر ترکیب کاملا شبیه به هم هستند.

نرخ روغن جوجوبا اصل

فروش عمده روغن جوجوبا اصل

از روغن جوجوبا در بسیاری از محصولات بهداشتی و آرایشی از جمله کرم ها و شامپوهای گیاهی استفاده می شود. تاکنون هیچ گونه عوارض و حساسیت بدخیم ناشی از استفاده روغن جوجوبا اصل گزارش نشده است.
با وجود خواص فوق العاده انواع روغن جوجوبا اصل، فروش این محصول در ایران مورد استقبال قرار گرفته است. مراکز فروش روغن جوجوبا با ارائه ضمانت کیفیت مطلوب، این محصول گیاهی را به صورت عمده به عطاری ها، داروخانه ها و فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی عرضه می کنند.
این محصول در ظروف شیشه ای مخصوص بسته بندی می شود و قیمت آن بر اساس حجم مشخص می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
انسیه مالکی
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09120997448
پست الکترونیکی: Roghangiyahi95@gmail.com
تلگرام مديريت فروش: Parhamoil@
کانال فروش روغن های گیاهی: Roghangiyahii@

مطلب پیشنهادی

قیمت استثنایی روغن جوجوبا

قیمت استثنایی روغن جوجوبا در بازار

بهترین کیفیت روغن جوجوبا را از کجا تهیه کنم؟ قیمت استثنایی روغن جوجوبا در بازار …

کانال تلگرام